Приємна новина надійшла зі штаб-квартири Польського союзу короткохвильовиків. Саме під його егідою 1 червня відбулися міжнародні змагання з радіозв’язку.
Команда КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», у складі Ксенії Касимової та Віри Калушко — учениць 6-го класу Львівського обласного ліцею імені Богдана Ігоря Антонича, вперше за десять років проведення цих престижних змагань виборола ІІ місце у категорії «Юніори до 18 років».
За високий спортивний результат дівчата отримають цінний приз — портативну радіостанцію Yaesu, яка стане чудовим стимулом для подальшого розвитку у світі радіоспорту.
Щиро вітаємо наших вихованок із вагомим міжнародним досягненням! Бажаємо нових перемог, цікавих радіозв’язків, спортивного азарту та підкорення нових вершин!